Команда «Ветеранського братерства» прийняла участь у змаганнях із кросфіту на турнірі “Military camp”. Піт, кров, біль та багато різних емоцій – ось що наші хлопці отримали на цих вихідних.

Багато знайомих та друзів, достойні команди суперників, хороша організація, підтримка киян та небо без опадів. Все склалось досить чудово, але на нашу думку, такі заходи мають проводитись у центрі міста, а не у безлюдному куточку нашого Києва на самій його околиці. Та то таке, це питання до КМДА, а ветеранам пофіг де тягати залізо та горлопанити один на одного, головне, щоб це мотивувало до розвитку та знімало стрес.

Із двадцятки команд ми дійшли до фіналу та посіли восьме місце. Це неподобство, навіть із урахуванням того, що було тільки одне спільне тренування, тому нам є над чим працювати! Якщо ви ветеран АТО, не плачете за пільги, займаєтесь спортом та бажаєте знайти команду для спільних тренувань, пишіть нам або телефонуйте. У нас є свій безкоштовний спортзал та спортивне харчування для мотивації.