На акції «Паспорт добровольцю», що проходила під Верховною Радою України, ми отримали позитивне рішення від депутатів. Благо їм вистачило здорового глузду і вони проголосували за законопроект №3433. Тепер будуть внесенні правки, та проведено друге читання після якого, президент мусить підписати законопроект і він вступить у силу.

«Ветеранське братерство» вдячне всім націоналістичним силам, котрі долучились до акції, тим не багатьом ветеранським організаціям котрі прийшли та небайдужим громадянам. У будній день ми зібрались рішучим активом та майже до жали питання по іноземним добровольцям. Це питання на фінішній прямій, тому нам потрібно бути обачними та контролювати цей процес. Якщо буде потрібно, нам доведеться вийти під Верховну Раду знову і поставити нарешті крапку, у питанні по громадянству для іноземних добровольців.

Окрема подяка членам «Ветеранського братерства» котрі підтягнулись на акцію. На цій акції не підіймалось питання пільг, землі або іншого «шкурняка». Сьогодні ми прийшли підтримати побратимів і показали нашу єдність. На жаль, багато не всі змогли прийти у робочий день, але ми беремо якістю, а не кількістю! Ветерани АТО/ООС приєднуйтесь до нас, разом ми сильніші!