14.10.18 пройшов марш ветеранів російсько-української війни та націоналістів, на честь дня захисника України.

Для нашої організації це символічний день, це день народження «Ветеранського братерства». Підсумки підводити ще рано, календарний рік ще не закінчився але, сьогодні ми на шляху утворення, можливо єдиної, дієвої всеукраїнської організації у якій всі лідери осередків живі ветерани-комбатанти, котрі проводять соціальні ініціативи по своїх містах, та приймають участь у ТОП питаннях що стосуються учасників бойових дій в Україні. Як доказ цьому, більше 200 хлопців тільки у нашій «ветеранській коробці».

Було дуже приємно що, до наших лав під час маршу, долучилися такі поважні люди серед ветеранів-комбатантів як Андрій Білецький (перший командир батальйону Азов, учасник бойових дій та народний депутат України), бригадний генерал хорватської армії Бруно Зоріца-Зулу (легенда війни за незалежність Хорватії та французаького легіона), Maxim Zhorin (екс командир полку Азов, учасник бойових дій). Всі вони, йшли як рядові бійці поруч зі своїми побратимами, друзями та однодумцями.

Настав той день, коли ветерани у нашій країні обєднаються, само організовуються та долучаються до творення реальних ініціатив в Україні, як приклад, наше «Ветеранське братерство» у складі якого, комбатанти із більш ніж 15 бойових підрозділів. Ми динамічно зростаємо та розвиваємось кожен день. Доносимо до владних структур та простих громадян що, це ми фундамент процвітаючої України, у важкі часи на фронті ми відстояли незалежність, а зараз закріпимо її очистивши тил від не справедливості та антиукраїнських настроїв.

Ветерани із активною життєвою позицією, приєднуйтесь до нас. Бо з нами, ви реально сильніші. Слава нації!