Українська мова – є одним із важливих інструментів у війні з росією і вона може нанести дуже серйозний удар в інформаційній війні проти росії та колаборантів.👊

Ми багато чуємо, що : “Какая разница на каком языке говорить?” або “На войне воюют большинство рускоговорящих, при чем здесь на каком языке говорить?”. Дійсно, на війні більшість наших воїнів розмовляє російською, але це не має бути виправданням для спілкування ворожим “языком” у тилу.

Мова для кожного народу і нації є об’єднуючим фактором, за яким його можна ідентифікувати, і, якщо ми спілкуємось російською, то частиною якого народу ми є?
Правильно, російського.🤢

До речі, російські пропагандони та їх політики постійно повторюють, що в країнах, де є “русский язык”💩- там
обов’язково буде й “русский мир”.🤷‍♂️

Звичайно століття під гнітом царської росії, а потім і совка, які намагались знищити нашу мову, дало свої плоди у вигляді зневілювання значущості нашої мови і придання їй статусу другорядної та не модної, але ми повинні з цим боротись! А шлях цієї боротьби дуже легкий – просто перестати розмовляти російською.

Ми повинні повністю витіснити російську мову у спілкуванні в нашій країні – як на державному рівні, так і в повсякденному житті. Це життєво необхідно нам, як нації для виживання. І, це буде однією з ступеней до становлення нами, як повноцінної країни, а не постсовкової колонії.

Антон Бритва(с)