Продовження історії про “сепаратистську самопроголошену міськраду” у м. Хмельницький.
Нагадаємо вам всю історію. Група з 10 чоловік, на чолі з вікарчуком, який висувався депутатом від опзж: провела збори, створила фейковий орган місцевого самоврядування “Республіка Україна Хмельницька міськрада”, і, оголосила про ліквідацію діючої міськради Хмельницького. Лідер самопроголошеного органу – Вікарчук, закликав у соцмережах приєднуватися до “справжньої міськради”.
Побратими з відокремленого підрозділу “Ветеранське Братерство Хмельниччина”, на чолі з Миколою Зозулею та націоналістична спільнота міста, перші, хто підняли питання по самопроголошених “депутатах” та безпосередньо “пану вікарчуку”, який є засновником цього сепаратистського органу!
Вони проводили акції, роз’яснювальну та інформаційну систематичну роботу, писали звернення до СБУ та МВС, щоб нарешті була адекватна реакція стосовно цих проросійських щурів.
І, ось нарешті, є продуктивні результати!
СБУ провела обшуки у “депутатів” міської ради Вікарчука. І, як виявилось, ці зрадники активно співпрацювали з проросійським пропагандистом – анатолієм шарієм, якому СБУ повідомила про підозру у державній зраді. Мало того, ці “діячі” координувались російськими спецслужбами.
Під час обшуків СБУ було знайдено:
🔹статути фейкових псевдоутворень;
🔹печатки і бланки;
🔹протоколи засідань;
🔹розпорядження, посвідчення і листування самопроголошених органів;
🔹агітаційні матеріали;
🔹картки платіжних систем РФ;
🔹комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та інші матеріали.
Тепер залишилось тільки дотиснути відповідні органи, щоб вороги України не змогли залишитися безкарними! А також заплатили велику ціну за зраду нашої Держави!
Слава Україні!