10 квітня по всій країні, представники організацій, що входять до Руху Ветеранів України та дружні структури, провели польові вишколи серед особового складу з числа ветеранів російсько – української війни та патріотичної спільноти!

В час, коли стоїть загроза вторгнення росії та відновлення активних бойових дій, ми не мусимо зволікати та сподіватись на допомогу центральної влади. Ми самі повинні бути готові до бойових дій проти росії, як найбільша ветеранська структура в Україні.

13 квітня 2014 року офіційно почалось, так зване “АТО”, а насправді – російсько – українська війна. Тоді ми не були готові до того, що нас чекало. Але сьогодні ми маємо досвідчену професійну армію на фронті та ветеранів з бойовим досвідом в тилу, які готові стати на захист своєї Батьківщини!

Не дивлячись на пандемію, наші структуровані вишколи пройшли по всій країні. Організовані групи відстрілялися в 15-ти областях! Ми зібрали близько 2000 чоловік, не маючи державного ресурсу, а майже на 90% за рахунок власних сил. 👊

Коли буде наказ до мобілізації і наступу, ми готові до штурму окупованих територій. Якщо буде задача захищатись на «материковій Україні» від вторгнення, – ми будемо до останнього ворога захищати свою державу. Потрібна тільки політична воля керманичів.

Якщо ви, у складі своєї організації, бажаєте стати частиною всеукраїнської ветеранської структури: допомагати побратимам та разом боротися проти ворогів нашої неньки, тоді приєднуйтесь до РВУ! ⚔️🇺🇦👍

Слава Україні!