Всеукраїнська Громадська організація «ВЕТЕРАНСЬКЕ БРАТЕРСТВО» створена ветеранами, які пройшли роки війни на сході України.

Ми закликаємо ветеранів, волонтерів та усіх тих, хто відстоював незалежність України, об’єднатися в єдину міцну силу, яка зможе побороти соціальну несправедливість, байдужість та некомпетентність державних органів по відношенню до проблем і потреб ветеранів, а також утвердити в суспільстві наші бойові принципи братерства і взаємодопомоги.

Ми не хочемо бути черговою «мертвою» ГОшкою, члени якої існують лише на папері, а керівництво займається відмиванням державних коштів, прикриваючись громадською діяльністю.

Ми рішуче виступаємо проти псевдоветеранських організацій, утворених старими комуністами, «ветеранами» невідомих війн колишнього «совка», розкрадачами бюджетних коштів та офіцерами без честі та гідності, які десятиліттями пропивали та розвалювали Українську Армію, внаслідок чого наш народ втратив тисячі своїх кращих синів у реальній війні проти реального ворога – московського окупанта.

Наша мета – консолідація активних, ініціативних та небайдужих ветеранів війни з метою захисту наших законних прав і свобод, жорсткого контролю діяльності державних органів з будь-яких ветеранських питань, відкриття ветеранами власних справ, підтримки важливих та суспільно корисних проектів загальнонаціонального масштабу, зокрема зміцнення обороноздатності України та просвітницька робота з підростаючим поколінням.

Ми займаємося реальною діяльністю, інформація про яку міститься на всіх наших медіа-ресурсах та є загальнодоступною, – боремося проти недобросовісних чиновників та організацій при державних органах, допомагаємо своїм побратимам відстояти справедливість у судах, організовуємо спортивні турніри, культурні вечори та інші заходи спільного дозвілля для ветеранів та їх родин.

Кожен наш захід супроводжується фотозвітом, а інформація про проведення є відкритою, оскільки наша організація є неприбутковою та існує за рахунок своїх членів, волонтерів та небайдужих громадян.

Якщо Ви потребуєте нашої допомоги та маєте бажання брати активну участь у житті ветеранської спільноти – долучайтеся до «Ветеранського Братерства». РАЗОМ – СИЛА!

Деталі за телефонами:
(096) 060 14 27
(093) 531 64 51

Адреса нашого офісу та години роботи:
м. Київ, Інститутську 24/7
понеділок-п’ятниця з 11.00 до 17.00