Діяльність організації

Вітаємо, друзі. 5-го грудня був День Волонтера і ми хочемо познайомити вас з Волонтером з великої букви!💪

Знайомтесь, це – Олена Толкачова (Гайка), керівник Патронатної служби полку “Азов”. 7 років тому Гайка створила унікальну систему супроводу, допомоги пораненим та піклування про родини загиблих. Вона немає аналогів ані в державних структурах, ані в інших добровольчих формуваннях. Завдяки її зусиллям, фаховості та наполегливості врятовані життя сотень Захисників України.

До речі, в міру своїх сил Патронатна служба намагається допомагати й добровольцям, про яких держава не піклується в принципі (ДУК ПС, УДА, ОУН).

Про Олену є стаття у Вікіпедії, яку сьогодні намагаються знести. Причина – “мало” згадок про Гайку в мережі. Тому сьогодні ті, хто знають Олену і кому вона допомагала, створюють та поширюють дописи у соцмережах з хеш-тегом #Гайка_у_Вікі

Вона точно заслуговує на те, щоб про неї було написано у Вікіпедії (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0)!

Посилання на наш чат:
https://t.me/+S8HUXP1OYjHhcmA8
Приєднуйтесь до Telegramу ВБ:
https://t.me/joinchat/AAAAAED3Qu7Rkqgq5goWGw

Вітаємо друзі, цими вихідними в Кам’янець – Подільському пройшов збір керівників відокремлених підрозділів “Ветеранського Братерства”!🔥

Як завжди на наших зборах все пройшло в сімейній атмосфері, адже Ветеранське Братерство – це велика і дружня сім’я!💪

Керівники підрозділів разом з керівником нашої організації – Дмитром Шатровським, обговорили нагальні питання та плани на майбутнє нашої організації!

На зборах були присутні керівники осередків з Чернігівщини, Хмельниччини, Черкащини, Маріуполя, Львівщини, Бердянська, Дніпровщини, Житомирщини, Миколаївщини та Рівненщини. Всі круто відпочили і отримали заряд енергії для подальших звернень, адже Ветеранське Братерство ніколи не стоїть на місці і постійно досягає нових вершин!

Чекайте від нас, ще більше нових новин про нашу діяльність!💪

Ветеранське Братерство – не на словах, а на ділі!

Слава Україні!

Побратими з відокремленого підрозділу “Ветеранське Братерство Харків” на чолі з Данилом Положухно, відродили ветеранську футбольну команду “Меркурій”.👍

В субботу, 17 квітня, пройшов перший футбольний матч за участі харківської команди ветеранів «Меркурій» проти команди з міста Кременчуг «Кремінь».
Гра відбулась у рамках Кубку АТО.💪

Заняття спортом є одним із дієвих способів психологічної реабілітації та соціалізації, а ви займаєтесь спортом і яким? Напишіть про це в коментарях!

 

10 квітня по всій країні, представники організацій, що входять до Руху Ветеранів України та дружні структури, провели польові вишколи серед особового складу з числа ветеранів російсько – української війни та патріотичної спільноти!

В час, коли стоїть загроза вторгнення росії та відновлення активних бойових дій, ми не мусимо зволікати та сподіватись на допомогу центральної влади. Ми самі повинні бути готові до бойових дій проти росії, як найбільша ветеранська структура в Україні.

13 квітня 2014 року офіційно почалось, так зване “АТО”, а насправді – російсько – українська війна. Тоді ми не були готові до того, що нас чекало. Але сьогодні ми маємо досвідчену професійну армію на фронті та ветеранів з бойовим досвідом в тилу, які готові стати на захист своєї Батьківщини!

Не дивлячись на пандемію, наші структуровані вишколи пройшли по всій країні. Організовані групи відстрілялися в 15-ти областях! Ми зібрали близько 2000 чоловік, не маючи державного ресурсу, а майже на 90% за рахунок власних сил. 👊

Коли буде наказ до мобілізації і наступу, ми готові до штурму окупованих територій. Якщо буде задача захищатись на «материковій Україні» від вторгнення, – ми будемо до останнього ворога захищати свою державу. Потрібна тільки політична воля керманичів.

Якщо ви, у складі своєї організації, бажаєте стати частиною всеукраїнської ветеранської структури: допомагати побратимам та разом боротися проти ворогів нашої неньки, тоді приєднуйтесь до РВУ! ⚔️🇺🇦👍

Слава Україні!

Продовження історії про “сепаратистську самопроголошену міськраду” у м. Хмельницький.
Нагадаємо вам всю історію. Група з 10 чоловік, на чолі з вікарчуком, який висувався депутатом від опзж: провела збори, створила фейковий орган місцевого самоврядування “Республіка Україна Хмельницька міськрада”, і, оголосила про ліквідацію діючої міськради Хмельницького. Лідер самопроголошеного органу – Вікарчук, закликав у соцмережах приєднуватися до “справжньої міськради”.
Побратими з відокремленого підрозділу “Ветеранське Братерство Хмельниччина”, на чолі з Миколою Зозулею та націоналістична спільнота міста, перші, хто підняли питання по самопроголошених “депутатах” та безпосередньо “пану вікарчуку”, який є засновником цього сепаратистського органу!
Вони проводили акції, роз’яснювальну та інформаційну систематичну роботу, писали звернення до СБУ та МВС, щоб нарешті була адекватна реакція стосовно цих проросійських щурів.
І, ось нарешті, є продуктивні результати!
СБУ провела обшуки у “депутатів” міської ради Вікарчука. І, як виявилось, ці зрадники активно співпрацювали з проросійським пропагандистом – анатолієм шарієм, якому СБУ повідомила про підозру у державній зраді. Мало того, ці “діячі” координувались російськими спецслужбами.
Під час обшуків СБУ було знайдено:
🔹статути фейкових псевдоутворень;
🔹печатки і бланки;
🔹протоколи засідань;
🔹розпорядження, посвідчення і листування самопроголошених органів;
🔹агітаційні матеріали;
🔹картки платіжних систем РФ;
🔹комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та інші матеріали.
Тепер залишилось тільки дотиснути відповідні органи, щоб вороги України не змогли залишитися безкарними! А також заплатили велику ціну за зраду нашої Держави!
Слава Україні!

Сім років тому розпочалася війна з Російською Федерацією.

На превеликий жаль українська армія тоді не була готовою захищати кордони і саме в найскрутніший для України час на захист прийшли найвідважніші – добровольці.

Дмитро Кухарчук – бойовий офіцер одного з добровольчих формувань, який пройшов гарячі 2014 ,2015 роки, брав участь у звільненні Мар‘їнки, обороні Маріуполя і Широкінській наступальній операції, не словом , а ділом довів свій патріотизм.

Саме тому ми , Рух Ветеранів України, не можемо залишатись байдужими , коли очільник міста Черкаси , Анатолій Бондаренко в хамській манері називає почесного члена Руху Ветеранів України , Кухарчука «голохвастовим», «салагою» і обіцяє «поламати».

Таку поведінку мера вважаємо негідною, а прецедент таким, що не має права бути. Тому вимагаємо офіційних вибачень у Черкаського очільника перед усією ветеранською спільнотою України, а інших просимо пам‘ятати , що війна триває і у випадку повномасштабного вторгнення російських військ Україну захищатимуть в першу чергу ті, хто вже ставав на її захист.

Поки Верховна Рада голосувала за призов ветеранів з оперативного резерву без оголошення мобілізації, МОЗ відмовилось внести цих самих ветеранів з оперативного резерву до програми вакцинації.🤷‍♂️

У нас приймають закон про призив ветеранів Оперативний резерв І черги без мобілізації пояснюючи ризиком початку в будь-який момент повномасштабної війни, але при цьому відмовляються забезпечити належний медичний захист тим хто стане на захист країни. Наша влада, як завжди, абсурдна в своїх рішеннях.🤦🏻‍♂️

У відповідь на наш запит МОЗ послалось на рішення Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ), яку очолює Федір Лапій. А «група експертів» посилається на світовий досвід і рекомендації ВООЗ. Цікаво, у яких інших країнах вже 7 років війна, окупація та провалені протиепідемічні заходи та вакцинація населення одночасно? Чи враховують це універсальні рекомендації ВООЗ? Звичайно, що ні.

Також МОЗ відмовився виправляти свою помилку і включити, окрім, УБД ще й осіб з інвалідністю внаслідок війни і постраждалих учасників Революції Гідності, в перелік осіб, що можуть бути щепленими залишковими дозами за пріоритетним принципом

Найближчим часом, сподіваємось, Ветеранське Братерство спільно з народними депутатами і профільним Комітетом ВРУ з питань здоров’я нації, ми знайдемо механізми вплинути на ситуацію!👊

Конфіденційність персональних даних у мережі в 21 сторіччі є дуже важливою інформацією. Ці дані можна використовувати в декілька способів: продати для рекламних цілей, шахрайські дії по відношенню до хазяїв цих даних чи їх знайомих та багато іншого.

Але один орган виконавчої влади, а саме Міністерство у справах ветеранів, не розуміє важливість конфіденційності персональних даних.

Є вже декілька прикладів коли вони зливали персональні дані ветеранів російсько-української війни в мережу без будь-яких обмежень. Один з випадків стосувався представників нашої організації. Він може мати трагічні наслідки, адже представники нашої організації ведуть активну діяльність проти проросійських сил.😐

Ще один з випадків зливу трапився сьогодні 24 березня. Коли Мінветеранів злив дані сотень проукраїнських громадських діячів, виклавши гугл таблиці у відкритий доступ у мережі.🤦‍♂️

Хочеться спитати у представників Мінветеранів чи це випадково виходить, чи через чиюсь недбалість, а може хтось планомірно з Міністерства веде підривну діяльність проти проукраїнських сил?🤷‍♂️

З таким відношенням до безпеки виникають серйозні побоювання за реєстр учасників АТО/ООС, – це реєстр всіх, хто отримав УБД впродовж війни. А цей реєстр містить інформацію про 400тис. наших захисників і відповідає за нього саме Мінветеранів. 🤯

Сподіваємось, що пані Міністр Юлія Лапутіна відреагує на таку халатність з її боку і підпорядкованого їй відомства! Та нарешті будуть прийняті адекватні міри в кібербезпеці! Бо те, що зараз відбуваються, просто смішить російські спецслужби.🤬

Ветеранське Братерство зі своєї сторони звернулись з вимогою притягнути до відповідальності посадових осіб Міністерства винних у зливі персональних даних і ми проконтролюємо, щоб вони відповіли за свої дії.👊

Сьогодні до нас, в Ребцентр
«Next Step Ukraine”, завітали хлопці із гурту «Бумбокс» 🇺🇦

Дякую за індивідуальний концерт для нашої команди та підопічних, дякую що підтримуєте армію та ветеранів 🙏

Це було мега круто, а заряд ємоцій пульсує по жилам й досі 🔥

Жмемо далі

Ось вже і промайнули 2 роки важкої роботи Громадської Ради при Міністерстві у справах ветеранів України. За цей час було зроблено багато, але планів на майбутнє в нас ще більше.👍

Всі здобутки та плани ви можете почитати за цим посиланням, адже якщо їх прописувати в пості, то вони просто не влізуть. Посилання на здобутки та плани на майбутнє⬇️

https://telegra.ph/Zdobutki-12-22

Сьогодні 9 березня з 12.00 починається голосування за новий склад ГромРади і ми просимо підтримати нас ще раз! Ми провели праймеріз і відібрали гідних представників ветеранської спільноти та волонтерів, які готові невпинно працювати задля ветеранської спільноти України! Самі вибори триватимуть до 12.00 12 березня, тобто три доби. Не варто відкладати на потім, зайди на http://gromrada.mva.gov.ua і проголосуй зараз. Це займе всього 5 хвилин.

Як проголосувати?

1️⃣. Заходите на сайт http://gromrada.mva.gov.ua.

2️⃣. Ознайомлюєтесь з кандидатами до початку голосування і внизу списку кандидатів переходите до голосування.

3️⃣. Проходите тест CAPTCHA і погоджуєтесь з умовами голосування.

4️⃣. Вводите свою адресу e-mail, отримуєте лист з кодом, вводите код з листа.

5️⃣. Вводите свій номер мобільного, отримуєте СМС з кодом, вводите код з СМС.

6️⃣. Обираєте від 1 до 35 кандидатів. (список нашої команди нижще)

7️⃣. Отримуєте лист з підтвердженням про успішне голосування.

8️⃣. Можете переглянути результати голосування в розрізі голосів за кожного кандидата

👉на пункти 3-6 відводиться 20 хвилин, але ознайомлюватись з кандидатами на стартовій сторінці можна скільки завгодно.

Наші кандидати, які пройшли праймеріз (номер в цьому списку такий же як і в електронному голосуванні). З біографічними даними кандидатів ви зможете ознайомитись перед початком голосування на сайті http://gromrada.mva.gov.ua.

🚨Важливо проголосувати за всіх наших кандидатів, адже проросійські сили не сплять і вони хочуть залізти всюди куди можуть для дестабілізації роботи проукраїнського сегменту!

Список наших кандидатів:

88 .Басанський Віталій Миколайович;

51. Бобер Ігор Сергійович;

29. Бойко Роман Васильович;

12. Гібадулін Станіслав Іосіф;

71. Гончарук Олександра Олександрівна;

50. Гриненко Сергій Юрійович;

62. Гурський Анатолій Володимирович;

41. Даценко Євген Олександрович;

20. Денісов Єгор Олексійович;

89. Долгова Наталія Миколаївна;

18. Дорошенко Дмитро Васильович;

98. Іліка Оксана;

34. Кіріллова Юлія Сергіївна;

104. Коваленко Геннадій Петрович;

32. Ковальчук Даніель Сергійович;

54. Кошолапенко Олег;

14. Кузьменко Віталій Миколайович;

110. Лавренчук Дмитро Олександрович;

69. Левицька Богдана Анатоліївна;

27. Малков Віктор Олександрович;

90. Марчук Ігор Іванович;

56. Матвійчук Роман Васильович;

79. Машовець Оксана Анатоліївна;

13. Мельник Іван Ярославович ;

33. Пирог Михайло Юрійович;

31. Положухно Данило Володимирович;

35. Приймак Аліна Костянтинівна;

99. Римар Анастасія Вікторівна;

37. Смірнов Андрій Сергійович;

60. Солоніков Олександр Вікторович;

113 Стоцький Олександр Михайлович;

39. Тимофієнко Дмитро Олександрович;

91. Чорнобай Роман Ігорович;

6. Шатровський Дмитро Олегович;

83 Щербаков Ігор Сергійович.

Тільки з вашою допомогою, ми зможемо змусити працювати Мінвет ще ефективніше та впровадити ще більше корисних реформ для ветеранської спільноти!👊